1 (800) 567 8765 name@somemail.com

Karta stałego klienta >> kliknij by dowiedzieć się więcej <<

karta3

Karta stałego klienta >> kliknij by dowiedzieć się więcej <<

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z warunkami naszego programu lojalnościowego!

Nasz program lojalnościowy polega na gromadzeniu punktów za pomocą karty stałego klienta. Można ją założyć bezpośrednio w gabinecie BIONIKA. Karta jest przypisana do osoby, jednakże zdobywać punkty może zarówno właściciel karty jak i jego znajomi, przyjaciele oraz rodzina. Jedynie chęć wykorzystania zdobytych punktów musi być wyrażona przez właściciela karty.

„10% kwoty przeznaczonej na badania odkładane jest jako bonus na dalsze leczenie”

Każdy zdobyty punkt jest przeliczany jako 1 zł do wykorzystania w przyszłości. Punkty można zdobywać na dwa sposoby:

  1. Samemu poprzez płatność za własne badania – Każde 10% przeznaczonej kwoty na usługi jest gromadzone w postaci punktów.

Przykład: Pacjentowi została wykonana Hydrokolonoterapia za 150 zł. Zdobył zatem 15 punktów. Przy następnej płatności może uzyskać rabat 15 zł bądź gromadzić punkty do uzyskania wybranego zabiegu za darmo.

  1. Zapraszając znajomych, przyjaciół oraz rodzinę do dbania o zdrowie w naszym gabinecie – 10% z wartości, którą przeznaczyli na badania zaproszone osoby wędrują na konto osoby, która je zaprosiła. Jest to opcja jednorazowa i dotyczy tylko pierwszej wizyty.

Przykład: Stały klient zaprosił dwóch znajomych aby sprawdzili stan swojego zdrowia na aparacie mora. Jeden wyraził chęć badań częściowych za 100 zł, natomiast drugi wybrał komplet badań za 150 zł. Pierwszy pacjent zgromadził na swoim koncie 10 punktów, drugi pacjent 15 punktów, natomiast stały klient całkowicie za darmo dodał do swojego konta 25 punktów. Może zatem wykorzystać bonusowo 25 zł przy dalszych zabiegach

.Pozyskiwanie punktów

Author Info

Redaktor

No Comments

Comments are closed.